Dlaczego ze stulejką nie wolno zwlekać?

Są takie problemy zdrowotne mężczyzn, które nigdy absolutnie nie powinny być ignorowane. Przykładem może być zwężenie napletka. Jeżeli występuje stulejka, to trzeba niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Może to też oczywiście dotyczyć mężczyzn w różnym wieku. Dolegliwość taka występuje u małych dzieci, ale może też pojawiać się nawet na starość, na skutek różnych chorób. Największym problemem jest tutaj to, że w takiej sytuacji, gdy występuje tego rodzaju zwężenie, to skóra nie może być wsunięta z napletka. W efekcie może to uniemożliwiać nie tylko współżycie seksualne, ale również pojawiać się mogą duże dolegliwości.

Kiedy będzie rekomendowana operacja stulejki?

Oczywiście większość pacjentów zastanawia się, kiedy konkretnie będzie wymagana taka operacja. Automatycznie też wielu mężczyzn obawia się bólu w czasie operacji, a także po zabiegu. Poza tym funkcjonuje cała masa najróżniejszych mitów, które będą dotyczyły tego, jak potem wygląda współżycie seksualne, a są nawet osoby, które twierdzą, że prowadzi to do płatności. Nic jednak bardziej mylnego. Okazuje się bowiem, że operacja stulejki to zabieg bardzo często wykonywany i jest absolutnie bezpieczny. Nie występują tu też żadne powikłania. Najważniejsze jednak jest to, aby nie ignorować takiego problemu, bo w efekcie mogą się pojawiać poważne negatywne zmiany skórne i owrzodzenia. Interwencja wówczas po prostu jest niezbędna i wtedy komfort pacjenta jest przywrócony do normy.

Dzięki zabiegowi zyskasz większą wygodę funkcjonowania

To, co przede wszystkim można zyskać po takim zabiegu, to oczywiście powrót do normalnego codziennego funkcjonowania. Intymne współżycie niczym się też nie będzie różnić. Wrażenia, jakie opisują pacjenci, są takie same a czasami nawet jeszcze bardziej pozytywne. Poza tym wskazuje się również na to, że po takim zabiegu można zadbać o wiele łatwiej o higienę. A warto przecież zauważyć, że opisywane miejsce jest bardzo podatne na gromadzenie się zabrudzeń. Pamiętajmy też oczywiście, że przed zabiegiem wyleczone muszą być wszystkie stany zapalne.